Aqua Peeling

Cihazımız  farklı cilt tiplerine  ve cilt  sorunlarına uygun hazırlanmıs  kendisine özel solusyonları ile cilde derinlemesine nufuz eden, cildin puruzsuzlesmesini, parlamasını ve

saglıklı gorunmesini saglayan yeni nesil peeling cihazıdır. Daha ilk uygulamadan itibaren cildinizin nasıl temizlendiğine ve ışıldadığına inanamayacaksınız.

Aqua EX 3 cihazıyla hem mekanik hem de kimyasal peeling aynı anda uygulanabilir.

 (Mikrodermabrazyon, Elmas ve kristal peeling vb.)  İnvaziv ve kozmetik olmayan bu prosedür ile  cilt yüzeyindeki kiri ve ölü hücreleri, siyah noktaları  elmas yada kristal çip yardımıyla friksiyon yaparak vakumlar ve mekanik peeling uygulamış olur.

Ardından laktik asit, glikolik asit vb asit solüsyonları kullanarak cilt yüzeyini soyar ve kimyasal peeling etkisi yaratır.  Bu iki metodla birlikte  cihaz ;  ince çizgilerin, kırışıklıkların, yaşlanmaya veya güneşe  bağlı lekelenmenin giderilmesi cilt yapısının geliştirilmesi hatta akne terapisinde geniş bir biçimde kullanılır. Ayrıca kolajen ve elastin fiberlerinin canlanmasına yardımcı olur.

 

AQUA EX3 bu iki tekniğin ileri teknoloji ile kombine edildiği konseptidir. Özel spiral uç  y ardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücreleri cilde zarar vermeden hafifçe temizler. Her tip cilde özel solüsyonları yardımıyla cildi hidrate eder, cilt pürüzlerini giderir, sebum salgısını dengeler, ciltteki siyah & beyaz nokta ve demodex leri hijyenik bir biçimde temizler. Aynı anda cildi yatıştırır, nemlendirir ve özel solüsyonları sayesinde cildi dış etkilerden

korur, elastikiyetini arttırır, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

 

Cilt tipine göre farklı solüsyonlar uygulanır .

S1 solüsyon

Tüm cilt tiplerine uygulanır .

İçeriği  : Yosun özü, en sert kuraklık koşullarına karşı dayanıklı Imperata Cylindrica bitkisi kökü fermente özü, Saccharomyces mantarı ferment özü, Bitkisel Arbutin Laktik Asit vb.

Etkisi : İçeriğindeki  AHA lar  ile ölü hücreleri  ve ciltteki eşitsizlikleri  hidrate ederek temizler.

 

 

 

S2 solüsyon

Yağlı ve akneli cilt tiplerine uygulanır .

İçeriği  : Domates, pirinç, havuç, turp yaprağı, brokoli, lahana, kereviz özü, laktik asit, salisilik asit, allantoin, vb.

Etkisi : AHA & BHA içeriği gözeneklerden cildin at katmanlarına geçerek siyah ve beyaz noktaları aşırı sebumu temizler.

 

S3 solüsyon

Tüm cilt tiplerine uygulanır .

İçeriği  : Yeşil çay ekstresi, Tokoferil Asetat, Sodyum Hyaluronat,Askorbik Asit, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu Tozu, Panthenol vb.

 

Etkisi : S1 yada S2 solüsyonlarından sonra kullanılır. Cildi yatıştırır, nemlendirir ve besler.